Opis stanowiska pracy

Krakowska firma outsourcingowa, specjalizująca się w selekcji i przygotowywaniu
kandydatów do pracy dla firm z grupy kapitałowej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynatorka/Koordynator Działu Kontroli Pracowników

Miejsce pracy: Małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Efektywne zarządzanie zespołem
Nadzór nad prawidłowym przestrzeganiem procedur i instrukcji obowiązujących w firmie
Obserwowanie zachowań i zaangażowania pracowników w wykonywaną pracę
Zdalny monitoring jakości pracy
Motywowanie oraz realizacja określonych celów
Raportowanie do przełożonych

Wymagania

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Umiejętność motywowania zespołu w celu osiągnięcia zakładanych wyników
Odpowiedzialność za powierzane obowiązki
Podzielność uwagi
Umiejętność oceny zaangażowania pracowników

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w biurze w centrum Krakowa
Atrakcyjne wynagrodzenie 2500 podstawy plus prowizje
Możliwość awansu i rozwoju osobistego

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca