Koordynator Działu Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Hays Poland

Dąbrowa Górnicza
NR REF.: 1157994

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży papierniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora Działu Utrzymania Ruchu.Nowo wybudowany zakład z nowoczesnym parkiem maszynowym zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej. Jednym z elementów podjęcia współpracy na tym stanowisku jest czasową relokacją w okolice Poznania. Nasz Klient zapewnia wówczas zakwaterowanie oraz dodatek relokacyjny.

 Zakres obowiązków

  • Zapewnienie i utrzymanie systemu prewencyjnego utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w obszarze produkcyjnym
  • Zgłaszanie potrzeb przy tworzeniu budżetu.
  • Planowanie i wdrażanie planu przeglądów maszyn i urządzeń
  • Współpraca z Liderami Produkcji w zakresie przeglądów maszyn
  • Działania w celu aktywizowania pracowników do poprawy procesów
  • Aktywność w zakresie poprawiania, udoskonalania, poszukiwania nowych rozwiązań w obszarze UR
  • Podnoszenie poziomu kompetencji podległego zespołu
  • Raportowanie zdefiniowanych wskaźników efektywności procesów utrzymania ruchu
  • Wspieranie grupy projektowej oraz inżynieryjnej
  • Współtworzenie i przestrzeganie zakładowych procedur
  • Rozwój podległych pracowników (budowanie kompetencji).
  • Prowadzenie prac zgodnie z obowiązującymi procedurami BHP i P.poż., określającymi odpowiedni poziom bezpieczeństwa; reagowanie na wszelkiego rodzaju zagrożenia mające wpływ na bezpieczeństwo prac.
  • Minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko przy wszelkiego rodzaju pracach.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne ; mile widziane w obszarze: (Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Elektronika, Informatyka).
  • Doświadczenie w pracy związane z automatyką urządzeń przemysłowych i kierowania zespołem- wymagane.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, czytania schematów elektrycznych, automatycznych i pneumatycznych.
  • Zdolności analityczne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • intensywny pakiet szkoleń
  • system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy