Koordynator Działu Szkoleń

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta- globalnej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy Wrocławia poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora Działu Szkoleń.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

  • opracowywanie planów szkoleniowych dla podległych dywizji produkcyjnych,
  • koordynowanie pracy zespołu,
  • mapowanie kompetencji i rozwój talentów,
  • udział w międzynarodowych projektach z obszaru HR,
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów,
  • przygotowywanie raportów i analiz.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5-letnie doświadczenie związane z planowaniem i organizowaniem szkoleń- preferowane w firmach o profilu produkcyjnym,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • umiejętność tworzenia długofalowych strategii z zakresu Talent Development,
  • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w fabryce pod Wrocławiem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny,
  • pakiet benefitów pozapłacowych i kantyna pracownicza,
  • współpraca z doświadczoną kadrą managerską,
  • ciekawa rola w nowoczesnej organizacji, w międzynarodowym środowisku pracy,
  • pakiet relokacyjny,
  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page