Koordynator działu sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednie zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych
  • Zarządzanie projektami sprzedaży, obsługi posprzedażowej
  • Zapewnienie systematycznego tworzenia dokumentacji projektowej w tym dokumentacji technicznej.
  • Opiniowanie warunków umów.
  • Kontrola poziomu rabatów oraz terminów płatności Klientów
  • Rozliczanie wyników Działu Handlowego;
  • Nadzór nad operacjami logistycznymi.
  • Dbanie o utrzymanie SLA na wyznaczonym poziomie.
  • Raportowanie wyników prac.
  • Weryfikacja faktur kosztowych

 Wymagane:

  • Doświadczenie w sprzedaży z branży HVAC
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży w firmie handlowej
  • Znajomość rynku budowlanego, w tym rynku hurtowni instalacyjnych oraz firm wykonawczych;
  • Umiejętności analitycznego myślenia, samoorganizacji i planowania.Dużej inwencji własnej i samodzielności.
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, umiejętności i chęci do pracy z ludźmi.

 Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zróżnicowanym dynamicznym zespole, w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń oraz udział konferencjach branżowych
  • Indywidualne możliwości rozwoju
  • Pakiet multisport
  • Pakiet medyczny

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena