ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.
ISL / Logitower to polska firma, która od 20 lat specjalizuje się we wdrażaniu oraz produkcji automatycznych i zrobotyzowanych systemów magazynowych tj. regały windowe Lean-Lift, regały karuzelowe Rotomat, regały automatyczne Logitower na blachy, profile, narzędzia lub inne ciężkie towary. Jesteśmy obecni w Polsce, ale też posiadamy wdrożenia w wielu krajach europejskich i nie tylko.

Rozwiązania nasze szczególnie dedykowane są dla szerokiej logistyki bliskiej m.in. do kompletacji towarów w magazynach, procesach składowania na produkcji. Działamy w wieli branżach od metalowej, maszynowej, czy automotive po przemysł farmaceutyczny, chemiczny, e-commerce i w wielu innych miejscach, gdzie ważna jest oszczędność miejsca, ergonomia oraz szybkie wydawanie towarów. Zatrudniamy ponad 70 osób, posiadamy biura w Krakowie (centrala), Warszawie, Poznaniu. Więcej informacji na isl.pl lub logitower.eu.

Koordynator działu serwisu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • koordynacja prac działu serwisu regałów automatycznych
  • optymalizacja procesów obsługi zleceń
  • konsultacje z serwisami dostawców (w języku angielskim)
  • wsparcie działu handlowego w zakresie doradztwa technicznego
  • nadzór nad zespołem serwisantów
  • nadzór nad terminowością obsługi zleceń
  • optymalizacja i prowadzenie gospodarki częściami zamiennymi

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy zespołowej
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesujący pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe itp.)
  • praca wśród wykwalifikowanych specjalistów
  • perspektywa awansu na stanowisko kierownika działu serwisu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.