Koordynator Działu Oprogramowania Biznesowego

Mindbox Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

For our Client we are looking for experienced candidate,
who will be part of global projects.

Localization: Wrocław

Typ umowy: B2B, Umowa o pracę

Aktualnie do długoterminowej współpracy poszukujemy osoby, który będzie koordynowała postępem prac w projektach realizowanych przez Dział IT u klienta z sektora bankowego.

Główne zadania:

  • Kontrolowanie postępu prac w projektach realizowanych przez Dział IT
  • Kontrolowanie postępu prac i terminowości wdrożeń wersji systemu.
  • Zarządzanie składami zespołów oraz przeprowadzanie rekrutacji nowych Pracowników Działu IT.
  • Kontrolowanie postępu prac nad pakietami specyfikacji do realizowanych projektów.
  • Propagowanie dobrych praktyk programistycznych i standardów w Dziale IT
  • Raportowanie czasu pracy.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako koordynator projektów IT
  • Znajomość zasad zarządzania projektami
  • Wysokiego poziomu komunikacji interpersonalnej i asertywności
  • Umiejętności zarządzania czasem i zespołem roboczym
  • Mile widziana doświadczenie w sektorze bankowym
  • Umiejętność identyfikowania ryzyk, podejmowania decyzji i prezentacji rekomendacji dla kadry menedżerskiej
Candidates are requested to send their application and CV via Aplikuj button.
Poznaj nas bliżej www.mindbox.pl