Koordynator Działu Obsługi Klienta

Michael Page

Lublin, lubelskie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem struktur organizacji poszukujemy kompetentnych, zmotywowanych, i odpowiedzialnych osób na stanowisko Koordynatora/ki Działu Obsługi Klienta.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za koordynację 18-osobowego zespołu DOK, zarządzanie procesami customer service oraz ich usprawnianie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest lider rynkowy z branży energetycznej. Organizacja w związku z rosnącą liczba klientów poszukuje osób na stanowisko Koordynatora/ki Działu Obsługi Klienta.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pro-aktywne i efektywne pozyskiwanie i utrzymanie klientów
  • Koordynowanie pracy działu w ujęciu metodologii Lean
  • Usprawnianie procesów sprzedaży
  • Negocjowanie warunków handlowych i przygotowanie ofert
  • Uczestnictwo w pracach projektowych firmy
  • Realizację planów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników pracy

Profil kandydata

  • Doświadczenie w sprzedaży i procesach wspierających
  • Praktyka w pracy w oparciu o metodologię Lean
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność budowania dobrych i trwałych relacji z klientami
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Prawo jazdy kat. B
  • Konsekwencja w dążeniu do celu

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie, która jest liderem swojej branży,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach struktur firmy,
  • Wsparcie w rozwoju predyspozycji i talentów,
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń i warsztatów rozwojowych,
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, wczasy pod gruszą, świadczenia socjalne)
  • Systemy premiowe (miesięczne oraz kwartalne)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Lublin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page