Koordynator Działu Analizy i Planowania

SPRING PROFESSIONAL

Płock, mazowieckie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Płock

Koordynator Działu Analizy i Planowania jest odpowiedzialny za prognozowanie, wskaźnikowanie i rozliczanie wyniku firmy w zakresie efektywności wykorzystania czasu pracy poprzez organizację, planowanie, kontrolowanie pracowników w zakresie realizacji zadań i zarządzania ich czasem pracy.

Zakres zadań:
- Zarządzanie i nadzór nad opracowaniem standardów czasowych obowiązujących dla poszczególnych procesów technologicznych w oparciu o pomiary bezpośrednie w trakcie nowych uruchomień lub porównywanie z już istniejącymi standardami;
- Analiza efektywności czasu pracy poprzez analizę przyczyn i miejsc powstawania strat w celu maksymalizacji efektywnego wykorzystania czasu pracy;
- Prognozowanie zapotrzebowania na pracowników w oparciu o przewidywany poziom produkcji i planowane wskaźniki efektywności czasu pracy;
- Zarządzanie potencjałem ludzkim (bezpośrednio i pośrednio produkcyjnym) w zakresie efektywnego wykorzystania czasu pracy;
- Przygotowanie analiz/raportów bieżących i okresowych opartych na ciągłym monitorowaniu wykorzystania czasu pracy i poziomu występujących strat w ujęciu przyczyn i miejsca powstawania strat;
- Ciągła analiza organizacji pracy, stanowisk pracy, procesów technologicznych oraz wszelkich zdarzeń mających wpływ na efektywność wykorzystania czasu pracy;
- Bieżąca współpraca z innymi działami w organizacji.

Wymagania:
- Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu podobnej funkcji w środowisku produkcyjnym;
- Doświadczenie w zarządzaniu grupą podległych pracowników;
- Wykształcenie wyższe techniczne;
- Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i komunikacyjne;
- Umiejętność współpracy i rozwiązywania problemów;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
- Praktyczna znajomość filozofii Lean Manufacturing;
- Inicjatywa w działaniu oraz orientacja na optymalizacje procesów;
- Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
- Możliwość zawodowego rozwoju
- Bardzo dobrą atmosferę pracy