Koordynator Dyscyplin w grupie Nauk o życiu

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe doktoranckie

Branża: Praca Administracja Publiczna, Praca Badania / Rozwój, Praca Inne

Działając na podstawie art. 23 ust.1 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki (Dz. U. z 2018 r. poz. 947) Rada Narodowego Centrum Nauki ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki w grupie nauk o życiu

Termin rozpoczęcia pracy: od 1 listopada 2018 r.

Miejsce pracy: Narodowe Centrum Nauki, ul. Królewska 57 w Krakowie

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

- organizowanie i przeprowadzanie konkursów, o których mowa w art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki;

- organizowanie prac Zespołów Ekspertów powołanych do oceny wniosków złożonych w konkursach;

- upowszechnianie w środowisku naukowym informacji o przeprowadzanych konkursach;

- analiza złożonych wniosków pod względem formalnym;

- ocena rzetelności i bezstronności opinii przygotowanych przez ekspertów;

- przedkładanie Dyrektorowi Narodowego Centrum Nauki do zatwierdzenia list rankingowych przygotowanych przez Zespoły Ekspertów;

- realizacja innych zadań zleconych przez Dyrektora Narodowego Centrum Nauki.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy;

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

- udział w szkoleniach, konferencjach;

- przyjazne miejsce pracy;

-terminowo wypłacane wynagrodzenie

Oczekiwania wobec kandydatów:

- co najmniej stopień naukowy doktora w zakresie nauk o życiu;

- znajomość przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki;

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

- co najmniej 4-letnie doświadczenie związane z prowadzeniem badań naukowych;

- co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe;

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera;

- samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;

- umiejętność analitycznego myślenia;

- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;

- umiejętność planowania zadań i organizowania czasu pracy;

- umiejętność współdziałania i komunikatywność.

Zgłoszenie kandydata na stanowisko Koordynatora Dyscyplin powinno zawierać:

- CV;

- list motywacyjny;

- wykaz osiągnięć naukowych.

Wykaz dokumentów, które należy dołączyć do zgłoszenia:

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, w tym posiadanie stopnia naukowego lub tytułu naukowego;

- kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje;

- kopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej;

- kopie dokumentów potwierdzających udział w projektach badawczych;

- oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;

- oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej NCN w zakładce "Oferty pracy".

Termin składania dokumentów:

Zgłoszenia z dopiskiem „Koordynator Dyscyplin – Konkurs”, należy przesłać w terminie do 14 września 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego, a w przypadku wysłania za pośrednictwem kuriera, data wpływu do NCN), na adres:

ul. Królewska 57

30-081 Kraków

lub złożyć osobiście:

Narodowe Centrum Nauki,

Kraków, ul. Królewska 57

I piętro, dziennik podawczy

w godz. od 8.00 do 15.30

Zgłoszenia niekompletne, niespełniające wymogów formalnych oraz przekazane po terminie nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o konkursie, w tym:

- regulamin konkursu na stanowisko Koordynatora Dyscyplin;

- akty prawne dotyczące działalności Narodowego Centrum Nauki;

- materiały informacyjne związane z funkcjonowaniem Narodowego Centrum Nauki dostępne są na stronie internetowej NCN.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej do 31 października 2018 r. oraz umieszczone w miejscu powszechnie dostępnym w siedzibie Centrum.