Opis stanowiska pracy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - lider wśród pracodawców zatrudniających osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Aktualnie poszukujemy: Koordynatora ds. Zatrudniania

Jakiej osoby szukamy?

  • Osoby, której podobnie jak nam leży na sercu kwestia aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.
  • Osoby, która potrafi nawiązywać oraz utrzymywać dobre relacje z kontrahentami.
  • Osoby, której nie są obce zagadnienia prawa pracy, która posiada doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji personalnej i rekrutacji.
  • Osoby samodzielnej, mobilnej i dobrze zorganizowanej, ponieważ nasi Koordynatorzy sami organizują swoją pracę.

Koordynator jest odpowiedzialny za cały proces rekrutacyjny. Ponadto, kontroluje przebieg zatrudnienia i sprawuje nadzór administracyjny na każdym jego etapie.

Co oferujemy:

  • Swobodę działania i możliwość samodzielnego organizowania swojej pracy.
  • Prawdziwy, a nie wyimaginowany- elastyczny czas pracy.
  • Realny wspływ na wysokość swojego wynagrodzenia.
  • Praca w lokalizacjach: Białystok, Katowice, Lublin, Rzeszów, Łódź, Kraków, Poznań

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca