Koordynator ds. zatrudniania pracowników z rynku wschodniego

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Merytoryczne wsparcie zespołów rekrutacyjnych w zakresie przepisów i zasad zatrudniania pracowników z Ukrainy,
  • Nadzór nad realizacją procesów rekrutacyjnych i dbanie o ich terminowość,
  • Operacyjne wsparcie oddziałów w procesie zatrudniania pracowników z Ukrainy, m.in. nadzór nad dokumentacją, pomoc w zakwaterowaniu, organizacja transportu, itd.,
  • Koordynacja pracy zatrudnionych osób, wsparcie w procesie adaptacji,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy - zaangażowanie w działania employer brandingowe na rynku wschodnim i rodzimym,
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi (mile widziane doświadczenie w koordynacji masowych projektów dla klientów zagranicznych),
  • Strategiczne podejście w realizowaniu zadań,
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Pełna wyzwań, samodzielna praca w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów i aktywny udział w rozwoju firmy,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, teatru itp.).
  • Samochód służbowy, komputer, telefon.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja