ManpowerGroup Sp. z o.o.

Koordynator ds. zarządzania zmianą

Miejsce pracy: Opole, Brzeg, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Gogolin, Niemodlin, Prudnik

Lokalizacja: woj. opolskie (praca zdalna)

Oferta:

  •  Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na pełny etat
  • Możliwość pracy zdalnej i elastycznych godzin pracy
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym zespole (w zespole pracują osoby z Europy, Azji i Ameryki)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu zniżek Manpower Premium

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność dostosowania komunikatu do odbiorcy
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (tworzenie komunikacji i prowadzenie szkoleń w tym języku)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft, zwłaszcza MS Teams
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie przy projektach globalnych i w środowisku korporacyjnym
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność przy tworzeniu prezentacji
  • Otwartość na nowe rozwiązania
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń zdalnych

Zadania:

  • Wspieranie procesu zarządzania zmianą i wprowadzania nowych rozwiązań m.in. technologicznych wewnątrz organizacji
  • Bieżący kontakt z działami tworzącymi nowe rozwiązania od strony technicznej, mający na celu dobre zrozumienie zmiany i produktu
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej w języku angielskim informującej o wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Tworzenie instrukcji opisujących proces i terminy wprowadzania zmian oraz kroki konieczne do podjęcia przez użytkowników danego narzędzia
  • Tworzenie oraz prowadzenie webinarów i szkoleń dla różnych działów firmy dotyczących wprowadzanych nowości
  • Obsługa intranetu, w tym tworzenie zamieszczanych tam treści

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials