Koordynator ds. Zakupów i Sprzedaży

Farmacja od Serca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

ZATRUDNIMY

Główne obowiązki:

• współpraca handlowa z producentami farmaceutycznymi: spotkania handlowe, negocjacje, prowadzenie rozliczeń

• tworzenie zamówień centralnych

• współpraca z hurtowniami farmaceutycznymi w zakresie terminowej i właściwej realizacji zamówień centralnych

• optymalizacja magazynu w zakresie powierzonej grupy producentów farmaceutycznych

• współpraca z aptekami w zakresie utrzymania właściwego asortymentu w ujęciu jakościowym i ilościowym

• współtworzenie strategii sprzedażowej

Oferujemy:

• pracę w intensywnie rozwijającej się firmie

• stabilne zatrudnienie

• wynagrodzenie płacone na czas oraz atrakcyjny system premiowy

• prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy po zakończeniu okresu próbnego

• zniżki pracownicze

• szkolenia, rozwój zawodowy i uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

• pracę w zgranym i życzliwym zespole Pracowników OD Serca

• minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zakupami w handlu hurtowym lub detalicznym

• mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej oraz znajomość rynku

• umiejętności negocjacyjne oraz analityczne

• silna motywacja do realizacji celów

• terminowość i efektywność w realizowaniu powierzonych zadań

• komunikatywność, życzliwość oraz umiejętność pracy w zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy