Koordynator ds. zakupów i sprzedaży dermokosmetyków

Praca.farmacja.pl

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków
Sieć aptek GALEN zatrudni na stanowisko:

Opis stanowiska
• Negocjowanie cen i warunków handlowych z dostawcami
• Przygotowywanie zamówień centralnych
• Organizowanie sprzedaży i akcji promocyjnych w sieci aptek
• Analityka danych zakupowych i sprzedażowych
• Sporządzanie raportów i zestawień

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Znajomość branży dermokosmetycznej
• Dobre umiejętności negocjacyjne
• Zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
• Biegłość w obsłudze MS Office
• Wykształcenie farmaceutyczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wspieranie rozwoju osobistego poprzez szkolenia
• Pracę w przyjaznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.