Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/07/2018.

Koordynator ds. wdrożeń i budowy sieci światłowodowych

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.

Opis stanowiska pracy

Głównymi zadaniami na stanowisku Koordynatora ds. wdrożeń i budowy sieci światłowodowych będzie: zarządzenie i nadzór nad projektami sieci szerokopasmowych w wybranych obszarach, kontrola budżetu, czasu realizacji, harmonogramowanie oraz raportowanie.

Wymagania

Kandydat na stanowisko do firmy WASKO S.A. powinien mieć:

  • szeroką, praktyczną wiedzę i doświadczenie menedżerskie oraz techniczne z zakresu telekomunikacji część pasywna (preferowane) lub aktywna – min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub jako kierownik projektów u operatora telekomunikacyjnego lub w firmie budownictwa telekomunikacyjnego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: telekomunikacja lub doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • ukierunkowanie na cel biznesowy
  • praktyczną znajomość zagadnień budowy sieci telekomunikacyjnych: projektowanie oraz budowa
  • umiejętność łączenia zagadnień technicznych z biznesowymi
  • umiejętność czytania i weryfikowania dokumentacji sieci światłowodowych
  • umiejętność pracy na podstawie warunków zawartych kontraktów
  • znajomość metodyk zarządzania projektami PRINCE2 i/lub PMI
  • mile widziane uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej
  • co najmniej dobra znajomość języków obcych w mowie, rozumieniu i piśmie: j. angielski i/lub j. niemiecki

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne,... integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria