Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/08/2018.

Koordynator ds. wdrażania nowych produktów

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Koordynator ds. wdrażania nowych produktów odpowiada za zarządzanie projektami, w związku z tym powinna cechować go: dobra organizacja pracy, rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole.

Informacje o kliencie

Nasz klient to międzynarodowa firmy produkcyjna, działająca od wielu lat w branży kosmetycznej. Współpracuje z wieloma znanymi markami oferując im innowacyjne opakowania.

Opis stanowiska

  • Koordynacja projektów w obszarze rozwoju produktów (opakowań): opracowanie harmonogramu projektu, przygotowanie paletyzacji, administracja danymi, współpraca z klientem
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu rozwoju portfolio produktów
  • Sporządzanie analiz oraz kalkulacji cenowych
  • Monitorowanie oraz analiza rynku: poszukiwanie nowych dostawców, spotkania z kontrahentami, pozyskiwanie oraz analiza ofert, udział w targach w Polsce i zagranicą
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie: Sprzedaż, Utrzymanie Ruchu i Rozwoju, Jakości, Produkcji oraz Obsługi Klienta

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozwojem Nowych Produktów w branży opakowaniowej
  • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży opakowaniowej będzie atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Samodzielność w działaniu

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji