Koordynator ds. wdrażania nowych produktów

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Koordynator ds. wdrażania nowych produktów odpowiada za zarządzanie projektami, w związku z tym powinna cechować go: dobra organizacja pracy, rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole.

Informacje o kliencie

Nasz klient to międzynarodowa firmy produkcyjna, działająca od wielu lat w branży kosmetycznej. Współpracuje z wieloma znanymi markami oferując im innowacyjne opakowania.

Opis stanowiska

  • Koordynacja projektów w obszarze rozwoju produktów (opakowań): opracowanie harmonogramu projektu, przygotowanie paletyzacji, administracja danymi, współpraca z klientem
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu rozwoju portfolio produktów
  • Sporządzanie analiz oraz kalkulacji cenowych
  • Monitorowanie oraz analiza rynku: poszukiwanie nowych dostawców, spotkania z kontrahentami, pozyskiwanie oraz analiza ofert, udział w targach w Polsce i zagranicą
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie: Sprzedaż, Utrzymanie Ruchu i Rozwoju, Jakości, Produkcji oraz Obsługi Klienta

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozwojem Nowych Produktów w branży opakowaniowej
  • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży opakowaniowej będzie atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Samodzielność w działaniu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page