Koordynator ds. Warzyw i Owoców - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. Warzyw i OwocówMiejsce pracy: Poznań

(praca wiąże się z częstymi wyjazdami służbowymi)

Zakres obowiązków:

  • szkolenie pracowników działów Warzyw i Owoców,
  • wdrażanie zasad ekspozycji towaru,
  • nadzorowanie jakości produktów,
  • kontrola pracy działów Warzyw i Owoców,
  • wspieranie kierowników działów Warzyw i Owoców, w tym w zakresie wdrażania innowacji i realizacji celów sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych oraz prawo jazdy kat. B,
  • znajomość lokalnego i światowego rynku warzyw i owoców,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub/i w pracy związanej z kontrolą jakości warzyw i owoców,
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel).

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • świadczenia dodatkowe i socjalne,
  • możliwość rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.