Koordynator ds. Uzgodnień

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1111171

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy aktualnie kandydatów zainteresowanych rolą: Koordynatora ds. Uzgodnień (Sekcja Pozyskiwania Nieruchomości i Współpracy z Operatorami).

Lokalizacja: Katowice
Typ współpracy: Kontrakt B2B
Wynagrodzenie: do negocjacji

Obowiązki:

  • Negocjowanie zasad udostępnienia nieruchomości pod budowę sieci światłowodowej
  • Negocjowanie i podpisywanie umów/porozumień udostępnienia nieruchomości z ich zarządcami/właścicielami
  • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie budynkami

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość Ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność oraz sumienność
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Zdolności negocjacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów i konfliktów
  • Znajomość zasad konstruowania umów o dostęp na podstawie ww. ustawy, innych umów cywilnoprawnych
  • Czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski (klient zapewnia samochód służbowy)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Wybór formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku telekomunikacyjnym
  • Duże możliwości rozwoju (firma międzynarodowa)
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland