Koordynator ds.Utrzymania Dróg

Michael Page

Leszno , wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby do koordynacji całorocznego utrzymania dróg.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest czołowa firma realizująca prace z zakresu utrzymania dróg krajowych i autostrad.

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja prac związanych utrzymaniem, naprawą i drobnymi remontami wyznaczonych fragmentów drogi S5
  • Opracowywanie harmonogramów prac pracowników własnych oraz podwykonawców
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac (obmiary, harmonogramy, wnioski materiałowe, ewidencja godzin itp.)
  • Nadzór nad podległymi pracownikami
  • Kontakt z Klientem, reagowanie na wszelkie zapytania i zastrzeżenia do wykonanych prac
  • Czynne uczestnictwo w odbiorach wykonanych prac na rzecz Klienta

Profil kandydata

  • 5 lat doświadczenia w całorocznym utrzymaniu dróg warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, planowaniu, delegowaniu zadań
  • Umiejętność negocjacji oraz argumentowania w kontaktach z Klientami i podwykonawcami
  • Zdolność do podejmowania decyzji, również pod presją czasu i stresu
  • Wysoko rozwinięta komunikatywność - komunikacja z osobami na różnych poziomach w organizacji to codzienność
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne - kierunek budownictwo (specjalizacja drogowa lub mostowa)
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej lub mostowej

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy
  • Samochód służbowy do prywatnego użytku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Kurs językowe
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin
  • System poleceń pracowniczych
  • Współpraca z zespołem profesjonalistów z branży drogowej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość uzyskania uprawnień
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Leszno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page