KOORDYNATOR DS. UKRAIŃSKICH GRUP PRACOWNICZYCH (NR 2671)

WYKONAWCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2671

Obowiązki:

relaizacja procesów rekrutacji pracowników zagranicznych, dobór skutercznych kanałów i narzędzi rekrutacyjnych, kontakt z zagranicznymi agencjami pracy, wsparcie pracowników z Ukrainy i Europy Wschodniej

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Specjalista do spraw rekrutacji pracowników (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania:

  • znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców w Polsce

Miejsce pracy: Jana i Jędrzeja Śniadeckich 4/6, 85-011 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: WYKONAWCA Sp. z o.o. ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 4 lok. 6, 85-011 Bydgoszcz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy