Koordynator ds. Transportu Kurierskiego

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 18 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 2500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Celem pracy na tym stanowisku jest zapewnienie sprawnej i będącej na jak najwyższym poziomie obsługi kurierskiej laboratoriów na terenie województwa małopolskiego.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • nadzór nad pracą kurierów na terenie województwa małopolskiego,
  • monitorowanie aktywności kurierskich w zakresie doręczania i odbioru próbek zgodnie ze standardami firmy,
  • planowanie oraz optymalizacja tras kurierskich,
  • rozliczanie czasu pracy oraz poziomu jakości wykonywanych przez podległych kurierów zadań (w tym zapewnienie właściwego wykorzystywania powierzonego sprzętu),
  • przeprowadzanie ocen okresowych podległego zespołu,
  • sprawowanie opieki nad prawidłowym przebiegiem procesów związanych z logistyką kurierską,
  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży w zakresie obsługi klientów,
  • realizacja celów zarówno budżetowych, jak i jakościowych.

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • prawo jazdy – warunek konieczny,
  • doświadczenie w branży kurierskiej,
  • wiedza z zakresu lokalnej obsługi kurierskiej,
  • znajomość topografii województwa małopolskiego, w szczególności Krakowa,
  • znajomość MS Excel w stopniu średnio zaawansowanym,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • znajomość branży medycznej – mile widziana.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę pełną wyzwań w inspirującym i zgranym zespole profesjonalistów,
  • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności,
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności,
  • kartę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.