Koordynator ds. środowiskowych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska i szukasz rozwoju w międzynarodowej firmie? Ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma budowlana, która odgrywa znaczącą rolę w branży budowlanej zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, będąc jednym z liderów w projektach infrastrukturalnych i przemysłowych.

Opis stanowiska

  • Wsparcie działów technicznych i przetargowych w zakresie analizy i przygotowania dokumentacji środowiskowej
  • Przegląd i gromadzenie dokumentów środowiskowych, w tym wykonywanie zestawień statystycznych do przetargów
  • Gromadzenie i analiza raportów/sprawozdań przekazywanych do centrali
  • Gromadzenie i analiza śladu węglowego firmy oraz udział w opracowaniu planu osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 roku
  • Współpraca i komunikacja z zespołem projektowym w celu rekomendowania najlepszych praktyk i optymalizacji środowiskowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska w Polsce i w Wielkiej Brytanii
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w firmie budowlanej w Wielkiej Brytanii z normą ISO będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w obliczaniu śladu węglowego firmy
  • Bardzo dobra organizacja pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page