ManpowerGroup Sp. z o.o.

Koordynator ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnym, znanym na rynku koncernie międzynarodowym
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Specjalistyczne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży drobiarskiej)
  • Preferowane wykształcenie: techniczne, inżynieryjne, zootechniczne, weterynaryjne, biologiczne
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny
  • Umiejętności pracy w grupie, również w środowisku międzynarodowym
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Wprowadzanie i koordynowanie zamówień oraz dostaw
  • Przygotowywanie umów kupna - sprzedaży
  • Nadzorowanie rozliczeń z klientami
  • Przygotowywanie wycen montaży, umów montażowych
  • Współpraca z klientami, firmą macierzystą w Niemczech, sprzedawcami na terenie Polski, firmami serwisowo - montażowymi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy