Koordynator ds. Sprzedaży Inwestycyjnej

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1122115

Dla naszego klienta - znanej skandynawskiej organizacji z branży budowlanej / wykończenia wnętrz, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. Sprzedaży Inwestycyjnej.

Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadaniestały monitoring rynku inwestycyjnego w regionie Polski Centralnej, rozpoznawanie jego możliwości oraz wykorzystywanie szans na rozwój biznesu. Koordynator będzie odpowiedzialny za spotkania z dużymi inwestorami, generalnymi wykonawcami, promowanie produktów firmy, doradztwo techniczne oraz prowadzenie negocjacji handlowych. Będzie także odpowiedzialny za stałą współpracę z Przedstawicielami Handlowymi pracującymi w podległym mu regionie, motywowanie ich i zngażowanie w tematy sprzedaży inwestycyjnej tak, by maksymalizować zysk i umacniać pozycję firmy w tym kanale sprzedaży.

Poszukujemy osoby zco najmniej 3 - letnim doświadczeniem w sprzedaży inwestycyjnej w branży budowlanej - warunek konieczny. Czekamy na aplikacje od kandydatów doświadczonych w spotkaniach z inwestorami i generalnymi wykonawcami, potrafiących myśleć strategicznie, mających swoje pomysły na rozwój biznesu i nie obawiających się ich wdrażać. Sprawdzić się na tym stanowisku mają szanse osoby o dobrych kompetencjach komunikacyjnych oraz organizacyjnych, potrafiące zarażać swoim entuzjazmem innych. Niezbędna jest co najmniej komunikatywna / dobra znajomość j. angielskiego.

Oferta wiąże się zpracą dla organizacji o skandynawskiej kulturze, w priorytetowym i intensywnie się obecnie rozwijającym kanale sprzedaży. Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny oraz wszystkie narzędzia niezbędne do pracy. Firma daje możliwości awansu oraz pracy w przyjaznej, dbającej o pracownika organizacji.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Architektura