Koordynator ds. sprzedaży internetowej

TnT-Label

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma TnT Label związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiedzialnych, samodzielnych i zorientowanych na cele osób na stanowisko Key Account Manager.

Obowiązki:

•nawiązywanie kontaktów handlowych z klientami z zagranicy

•realizacja strategii sprzedaży oraz założonej polityki cenowej na zagranicznych rynkach

•analiza aktywności rynkowej konkurencji (poziom cen, wprowadzanie nowych produktów, promocje, działania marketingowe) obecnej u przypisanego portfela klientów

•współpraca z działem marketingu

•efektywne podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami

•budowa pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

•preferowane min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą, budowaniem długofalowych relacji z klientami w sektorze B2B lub innym poparte sukcesami

•wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

•nastawienie na cele

•znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

•interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o wysokich standardach pracy

•atrakcyjne oraz elastyczne warunki zatrudnienia

•niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oraz sprzedażą etykiet samoprzyl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Internet / e-commerce, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media