Koordynator ds. rekrutacyjnych i administracyjnych

Appco Direct Polska Sp. z o.o.

WARSZAWA, 00-023, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

•Koordynowanie procesów rekrutacyjnych w firmach podległych
•Współpraca i koordynowanie pracy administracyjnej
•Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
•Wprowadzanie nowych technik rekrutacyjnych
•Tworzenie i publikowanie ogłoszeń
•Prowadzenie raportów rekrutacyjnych
•Prowadzenie szkoleń
•Współpraca z właścicielami podległych firm
•Wsparcie działań Dyrektora Zarządzającego
•Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami
•Pomoc przy organizacji eventów firmowych

OFERUJEMY:

• Samodzielne stanowisko pracy
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
• Kompleksowe szkolenie wstępne i pomoc doświadczonego zespołu
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Stabilną i długoterminową współpracę
• Umowę o pracę

Wymagania

WYMAGANIA:

• Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2
• Znajomość social media i narzędzi rekrutacji
• Biegła znajomość programów Microsoft Office
• Doświadczenie w rekrutacji
• Wysokie zdolności organizacji czasu pracy i pracy pod presją czasu
• Zorientowanie na rozwój i kreatywne rozwiązywanie problemów
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, a także w obszarze obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Appco Group, stanowiące część Cobra Group of Companies, jest jedną z czo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa