Koordynator ds. rekrutacji z językiem ukraińskim lub rosyjskim

Multiserwis Sp. z o.o.

Krapkowice, opolskie

Pracuj dla nas jako:

Miejsce pracy: Krapkowice
Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE. Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.
Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska.
Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpieczeństwo na projektach w całej Europie.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesów rekrutacji pracowników w Polsce i za granicą
  • Wstępna selekcja aplikacji i kontakt telefoniczny z kandydatami
  • Nadzór i weryfikacja dokumentacji pracowników
  • Wsparcie pracowników obcokrajowców w pierwszym okresie adaptacji w Polsce

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego (warunek konieczny)
  • Biegła znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • Znajomość skutecznych kanałów i narzędzi rekrutacyjnych
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa polskiego w zakresie zatrudniania obcokrajowców
  • Znajomość Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność i otwartość

Proponujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole specjalistów którzy z pasją realizują swoje zadania
  • Wykorzystywanie znajomości języka obcego w codziennej pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Będzie nam miło przywitać Cię w naszym teamie!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy