Koordynator ds. rekrutacji cudzoziemców

Ark Jobs Sp. z o.o

Zawiercie, 42-400, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK JOBS Sp. Z o.o. (nr cert 8631) pilnie poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator ds. rekrutacji cudzoziemców.

Opis stanowiska:

- rekrutacja pracowników ze wschodu Ukraina/Białoruś
- koordynowanie pracy pracowników będących już w kraju
- zakwaterowanie pracowników
- przygotowaniu wniosków oraz listy niezbędnych dokumentów,
- kompletowaniu dokumentów,
- monitorowaniu postępowań administracyjnych ze
szczególnym uwzględnieniem terminów,
- odbiór decyzji, postanowień, kart pobytu oraz korespondencji,
- przeprowadzanie weryfikacji spraw pod kątem wyboru
odpowiedniej procedury legalizacyjnej,
- stały kontakt z klientem i organami administracji,
- realizacja innych zadań niezbędnych do realizacji sprawy.
- udział w spotkaniach z pracownikami w celu tłumaczenia rozmów i dokumentów
pracowniczych.

Wymagania

Wymagania
- praktyczna wiedza w zakresie znajomości procedur
legalizacyjnych (praca / pobyt),
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego oraz pakietu MS
Office,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymania relacji z
klientami.

Oferujemy
- stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,
- praktyczne szkolenia w odniesieniu do konkretnych postępowań i możliwości
zastosowania indywidualnych rozwiązań,
- atrakcyjne wynagrodzenie dla osób samodzielnych, posiadających ugruntowaną
wiedzę,
- wsparcie zespołu i dobrą atmosferę pracy,
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
- pogłębienie doświadczenia we wszystkich aspektach związanych z legalizacją
pobytu i pracy cudzoziemców.

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa