Koordynator ds. Reklamy w Krajach Bałtyckich

Renault Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

KONCERN RENAULT
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kampanii reklamowych w Krajach Bałtyckich:
  • Praca przy powstawaniu briefu,
  • Planowanie budżetu reklamowego,
  • Wybór odpowiednich mediów reklamowych i weryfikowanie media planów,
  • Nadzór nad tworzeniem materiałów reklamowych (współpraca z agencjami),
  • Ocena efektywności działań reklamowych,
  • Koordynacja wszystkich etapów ścieżki klienta od komunikacji po generowanie leada i sprzedaży,
  • Przygotowywanie materiałów POS i eventów,
  • Zarządzanie i kontrola budżetów mediowych i produkcyjnych,
  • Bliska współpraca z innymi działami Dyrekcji Marketingu i z Dyrekcją Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 -letnie doświadczenie w pracy nad kampaniami mediowymi,
  • Znajomość rynku mediowego w Krajach Bałtyckich będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie zawodowe w dziale marketingu,
  • Znajomość technik i narzędzi marketingowych,
  • Język angielski, poziom co najmniej B2,
  • Język rosyjski, poziom co najmniej B2 lub 1 z języków bałtyckich: łotewski, litewski bądź estoński,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętność realizowania zadań z dotrzymywaniem timingów,
  • Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu,
  • Znajomość rynku / branży,
  • Kreatywność.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • W piątek – praca do 14:30,
  • Roczna premia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Produkty i usługi korporacyjne ze zniżkami,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".