Koordynator ds. Realizacji Kontraktów

Krapkowice, opolskie

Multiserwis Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • Wsparcie kierownika w codziennych zadaniach
  • Organizację podróży służbowych
  • Prowadzenie korespondencji, zarządzanie rozmowami telefonicznymi, opracowywanie poczty
  • Ścisła współpraca z działami firmy oraz klientami zagranicznymi
  • Przygotowywanie druków umownych, protokołów, raportów oraz dokumentacji ze spotkań
  • Dbałość o terminowy obieg dokumentów pracowniczych

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego C1 - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziany
  • Praktyczna znajomość Microsoft Office (szczególnie MS Excel)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • Otwartość, chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (np. w agencji pracy tymczasowej)

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • Wykorzystywanie znajomości języka obcego w codziennej pracy
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED

Multiserwis Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo należące do struktur niemieckiego koncernu... Bilfinger SE w Monachium, którego głównym akcjonariuszem jest koncern Bilfinger SE. Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Zatrudnia ponad 3700-osobowy zespół świetnie wykształconych i doświadczonych fachowców.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Kadra zarządzająca