Koordynator ds. Projektu Premedia (DTP)

Walstead Kraków Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Walstead Kraków Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis oferty: Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu produkcyjnego Premedia.solutions.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z kluczowymi klientami w zakresie zadań operacyjnych,
  • organizacja i nadzór nad projektami DTP,
  • kontrola jakości i zarządzanie jakością,
  • wykonywanie planów produkcyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem klientów i w ramach ustalonych z nimi terminów,
  • współpraca z innymi działami produkcyjnymi firmy.

Poszukiwane kompetencje:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • znajomość programów Adobe: InDesign, Photoshop, Illustrator oraz Enfocus Pitstop,
  • mile widziane zainteresowania zagadnieniami związanymi z Digital Publishing,
  • wysoki pozom umiejętności interpersonalnych oraz w zakresie pracy zespołowej,
  • chęć i umiejętność przyswajania wiedzy o nowych produktach/usługach,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę dla klientów z pierwszej ligi, w środowisku międzynarodowym i znanymi markami,
  • pozytywną, motywującą atmosferę w zgranym, kreatywnym zespole,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • biuro w centrum Warszawy, zaraz koło stacji metra Politechnika.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link znajdujący się pod przyciskiem „Aplikuj teraz”.