Koordynator ds. pracowników tymczasowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Planowanie oraz realizacja działań w zakresie rekrutacji masowej pracowników tymczasowych dla kluczowego klienta z branży produkcyjnej
  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych CV, redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z Kandydatami
  • Zarządzanie bazą kandydatów
  • Administracja personalna (kompletowanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia)
  • Korzystanie z alternatywnych metod i źródeł dotarcia do Kandydatów
  • Stała współpraca z kluczowym klientem
  • Przygotowywanie regularnych analiz i raportów

Oczekiwania:

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta i/lub pracy administracyjnej i chcesz zdobyć doświadczenie w agencji pracy tymczasowej?
  • Możesz pochwalić się pierwszymi doświadczeniami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych?
  • Masz pomysły jak aktywnie pozyskiwać kandydatów?
  • Masz co najmniej wykształcenie średnie?
  • Jesteś osobą nastawioną na cel, samodzielną, energiczną i komunikatywną?
  • Masz prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)?
  • Wykazujesz się dobrą organizacją czasu pracy, asertywnością, wysoką motywacją, pozytywnym nastawieniem?
    Czekamy na Twoją aplikację!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną z Adecco Poland
  • Czynny udział w realizacji przedsięwzięć o charakterze rekrutacyjnym
  • Pracę na pełen etat
  • Miłą atmosfera w pracy
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Poleć ofertę swoim znajomym. Mamy wiele ciekawych ofert pracy. Zgłoś się już dziś.

Numer referencyjny: ADREK/01/18/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.