Koordynator ds pracowniczych

Gi Group Sp. z o.o. (hr link)

Rybnik, śląskie

Miejsce pracy: Rybnik

Zadania:

Rekrutacja i selekcja niezbędnych w projekcie zasobów ludzkich na stanowiska niższego szczebla

Nadzór nad pełną realizacją i obsługą projektów rekrutacyjnych

Opieka nad klientami oddziału w aspekcie administracyjnym jak i rekrutacyjnym

Wykonywanie comiesięcznych rozliczeń czasu pracy pracowników tymczasowych

Administrowanie niezbędną dokumentacją kadrowo-płacową

Opieka nad pracownikami tymczasowymi delegowanymi do projektu

Raportowanie wyników i aktywności do bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

Wykształcenia wyższego

Doświadczenia zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku oraz umiejętności związane z obsługą kadrowo-płacową pracowników tymczasowych będą dodatkowym atutem

Znajomości języka ukraińskiego .

Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Aktywnego prawa jazdy kat. B

Samodzielności i inicjatywy w działaniu

Wysokiej kultury osobistej oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w firmie plasującej się w pierwszej dziesiątce firm consultingowych w Polsce

Prywatna opieka medyczna

Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonusy związane z wynikami pracy

Możliwość korzystania z pakietu Multisport oraz dodatkowego ubezpieczenia PZU na preferencyjnych warunkach

Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.