Koordynator ds. Prac Projektowych - Branża Elektryczna/Teletechniczna - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy w zakresie inwestycji infrastrukturalnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Prac Projektowych - Branża Elektryczna/TeletechnicznaMiejsce pracy: Kraków
ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:
  • weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie zgodności z przyjętymi założeniami projektowymi i warunkami kontraktu;
  • analizowanie rozwiązań projektowych - optymalizacje terminu realizacji oraz kosztów;
  • przygotowywanie przedmiaru robót, kosztorysów oraz załączników technicznych do umów (w zakresie branży elektrycznej);
  • opracowywanie założeń projektowych dla branży elektroenergetycznej / teletechnicznej;
  • koordynacja projektowa pod względem kolizji branżowych;
  • nadzór na terminowością dostaw dokumentacji projektowej;
  • ścisła współpraca z biurami projektów;
  • kontrolowanie jakości realizowanych prac oraz ewentualnych zmian projektowych podczas ich realizacji;

OCZEKIWANE:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie/magisterskie z zakresu inżynierii elektrycznej/elektrotechniki lub teletechnicznej;
  • kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu w branży elektroenergetycznej lub teletechnicznej (najlepiej w zakresie budownictwa infrastrukturalnego);
  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie powyższych branż;
  • znajomość technologii budowlanych, materiałów oraz przepisów prawnych
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1);
  • znajomość programów AutoCad, MS Office, MS Project;

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie po stronie generalnego wykonawcy, będącym liderem w zakresie inwestycji infrastrukturalnych;
  • uczestnictwo w realizacji kontraktu z branży budownictwa infrastrukturalnego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • elastyczną formę zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (laptop, telefon, opieka medyczna czy karta Multisport)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.