Koordynator ds. personalnych

Work Service S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• bieżąca współpraca z Klientem w zakresie obsługi kadrowej, administracyjnej pracowników,

• realizacja działań związanych z przygotowaniem pracowników do pracy (przygotowanie dokumentów, komunikacja z pracownikami, kierowanie na badania lekarskie),

• obsługa pracowników w trakcie zatrudnienia,

• administracja dokumentacją personalną,

• codzienna aktualizacja systemów HR-owych o dane pracowników – zatrudnianie nowych pracowników, zmiany etatów, urlopy, zmiany stanowisk itp.,

• współpraca z działami wewnętrznymi Work Service w zakresie przygotowania dokumentów itp.,

• raportowanie Klientowi działań rekrutacyjnych, informacji o zatrudnieniu.

Oczekiwania:

• zainteresowanie tematyką HR oraz podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy,

• prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie,

• umiejętność pracy w zespole,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• doskonałe umiejętności organizacyjne,

• pozytywne nastawienie i proaktywne podejście do zadań,

• dobra znajomość programów MS Excel, Word oraz PowerPoint,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w doświadczonym i zgranym zespole specjalistów HR,

• swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy,

• niezbędne narzędzia pracy,

• pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.