Koordynator ds. Personalnych ze znajomością systemu TETA HR

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie wsparciem dla działu produkcji oraz sprzedaży z zakresu kontrolingu personalnego, biorąc przy tym udział w licznych, ciekawych projektach z obszaru HR. Jednym z zadań kandydata będzie samodzielne prowadzenie i rozwijanie kontrolingu personalnego na potrzeby biznesu (przygotowanie sprawozdań, raportów oraz analiz kadrowo-płacowych) oraz sprawowanie nadzoru nad systemem TETA, wraz z wdrażaniem usprawnień.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej, zlokalizowana na Północy Warszawy, będąca obecnie w fazie dynamicznego rozwoju.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Samodzielne prowadzenie i rozwijanie kontrolingu personalnego na potrzeby biznesu (przygotowanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych),
  • Przygotowanie sprawozdań do GUS, ZUS, PFRON,
  • Sprawowanie nadzoru i przygotowywanie dokumentacji dla zewnętrznych organów kontrolujących,
  • Sprawowanie nadzoru nad poprawnością funkcjonowania systemu TETA oraz wdrażanie usprawnień,
  • Wsparcie biznesowe dla działu produkcji i sprzedaży,
  • Aktywny udział w projektach z obszaru HR.

Profil kandydata

  • 5-8 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość, Ekonomia,
  • Bardzo dobra znajomość systemu TETA HR - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w organizacjach o zróżnicowanych systemach czasu pracy (firmy produkcyjne, logistyczne, retail),
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Pracy,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Proaktywna postawa, sumienność, zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju kompetencji i kwalifikacji.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page