Koordynator ds Opieki Medycznej

Profesja

KRAKÓW, 31-543, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym celem jest ułatwienie Klientom dostępu do wysokospecjalistycznej opieki oraz

diagnostyki medycznej.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

•             realizacja planów sprzedaży;

•             aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów MSP;

•             analiza potrzeb i potencjału Klientów;

•             prezentowanie oferowanych usług i negocjowanie kontraktów;

•             obsługa posprzedażowa.

Wymagania

•             doświadczenie w obszarze aktywnej sprzedaży

•             preferowane doświadczenie w sektorze MSP;

•             inicjatywę w kontakcie z Klientami, wytrwałość w dążeniu do realizacji celu;

•             bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office;

•             prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy

•             atrakcyjne zarobki oraz motywujący system premiowy;

•             dla najlepszych indywidualne zasady wynagradzania;

•             możliwość rozwoju zawodowego;

•             wsparcie Specjalistów oraz ciekawą pracę w przyjaznym Zespole;

•             uczestnictwo w rozwoju innowacyjnego biznesu.

   Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Zapewniamy dodatkowo: <br/> <br/>• Opiekę medyczna <br/> <br/> • Kartę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi