Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Koordynator ds. obsługi pracowników ukraińskich

Oświęcim, małopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa pracowników tymczasowych z Ukrainy
  • koordynacja zakwaterowania dla cudzoziemców
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia
  • kompletowanie akt osobowych
  • wspieranie oddziału w zakresie prac biurowych i rekrutacji.

Wymagania:

  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • stanowczość
  • dokładność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej organizacji o globalnym zasięgu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu lub jako praca dodatkowa
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie grupowe).

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Human Resources