Koordynator ds. nadzoru pakowania - Catering

Perfect Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - firmy cateringowej, oferującej wartościowe posiłki dla Klientów Indywidualnych oraz Firm poszukujemy osoby na stanowisko : Koordynatora ds. nadzoru pakowania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- Nadzór nad pakowanymi posiłkami wydawanymi do Klientów;

- Ustalanie i kontrola harmonogramu działań;

- Koordynowanie działań Zespołu;

- Budowanie relacji z Klientami i dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki współpracy ;

- Samodzielne stanowisko pracy;

- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Pracę w profesjonalnym zespole w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która posiada:

- Doświadczenie w gastronomii lub na podobnym stanowisku;

- Znajomość standardów HACCP

- Umiejętność pracy w zespole i zarządzania;

- Wysoka kultura osobista;

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji