Koordynator ds. Marketingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, producenta matierałów reklamowych, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. Marketingu.

Koordynator ds. MarketinguMiejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne kreowanie działań marketingowych,
  • Prowadzenie rozpoczętych projektów długoterminowych,
  • Praca nad materiałami reklamowymi, katalogami, internetową stroną firmową, itp.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz samodzielny dobór podwykonawców, kontrola jakości wykonanych zleceń,
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie marketingu produktów,
  • Analiza rynku konkurencyjnego oraz trendów w branży,
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów marketingowych oraz analiz danych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność redagowania tekstów marketingowych (tzw. lekkie pióro),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Kreatywność, zaangażowanie, samodzielność w realizacji zadań,
  • Obsługa komputera, pakiet MS OfficeD.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
  • Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość skorzystania z benefitów: Multisport, Opieka Medyczna, Ubezpieczenie na życie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.