KOORDYNATOR DS. INWESTYCJI

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1113343

Dla naszego Klienta dużej firmy handlowej posiadającej sieć sklepów detalicznych poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres zadań:

  • koordynowanie prac związanych z prowadzeniem projektów inwestycyjnych i przebudową istniejących sklepów zgodnie z zaplanowanym budżetem, harmonogramem i przyjętymi standardami w firmie,
  • poszukiwanie i współpraca z firmami podwykonawczymi,
  • optymalizacja kosztów inwestycji,
  • kompletowanie dokumentacji wstępnej, wykonawczej i powykonawczej,
  • współpraca z centrami handlowymi.

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego – preferowane budownictwo lub architektura,
  • przynajmniej rocznego doświadczenia zawodowego związanego z prowadzeniem i nadzorowaniem inwestycji w branży retali,
  • bardzo dobrej znajomości programu AutoCAD,
  • inicjatywy w działania oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji,
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych podróży służbowych (obszar całej Polski),
  • umiejętności negocjacyjnych popartych doświadczeniem,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego,
  • sprzęt dostosowany do stanowiska pracy (w tym samochód służbowy).

i.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy