Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.

KOORDYNATOR DS. INWESTYCJI

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1113343

Dla naszego Klienta dużej firmy handlowej posiadającej sieć sklepów detalicznych poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres zadań:

  • koordynowanie prac związanych z prowadzeniem projektów inwestycyjnych i przebudową istniejących sklepów zgodnie z zaplanowanym budżetem, harmonogramem i przyjętymi standardami w firmie,
  • poszukiwanie i współpraca z firmami podwykonawczymi,
  • optymalizacja kosztów inwestycji,
  • kompletowanie dokumentacji wstępnej, wykonawczej i powykonawczej,
  • współpraca z centrami handlowymi.

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego – preferowane budownictwo lub architektura,
  • przynajmniej rocznego doświadczenia zawodowego związanego z prowadzeniem i nadzorowaniem inwestycji w branży retali,
  • bardzo dobrej znajomości programu AutoCAD,
  • inicjatywy w działania oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji,
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych podróży służbowych (obszar całej Polski),
  • umiejętności negocjacyjnych popartych doświadczeniem,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego,
  • sprzęt dostosowany do stanowiska pracy (w tym samochód służbowy).

i.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie