ManpowerGroup Sp. z o.o.

Koordynator ds. HR

Miejsce pracy: Łódź, Działoszyn, Piotrków Trybunalski, Wieluń, Pajęczno, Kleszczów, Kamieńsk, Radomsko, Rogowiec

Miejsce pracy: Biała

Oferta:

  • Zwrot kosztów paliwa
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwości szkoleniowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu (z nastawieniem na zespół wielokulturowy, z pracownikami ze Wschodu)
  • Doświadczenie w składaniu dokumentów dotyczących karty pobytu, wizy, itd.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Koordynatora produkcji (planowanie, weryfikowanie, organizowanie)
  • Umiejętność organizacji czasu pracy swojej oraz podległych pracowników
  • Umiejętność komunikacji w zespole, empatyczne nastawienie, analiza potrzeb pracowników
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Jesteśmy otwarci także na osoby ukraińskiego pochodzenia, biegle mówiące po polsku

Zadania:

  • Onboarding pracowników (wdrożenie, podpisanie dokumentów, budowanie relacji, planowanie ścieżki rozwoju)
  • Organizacja czasu pracy podległego zespołu
  • Dbanie o kulturę feedbacku w firmie
  • Wsparcie relacji z klientami (analiza potrzeb, zbieranie zamówień, budowanie relacji)
  • Ścisła współpraca z działem produkcji, także pod kątem rozliczania czasu pracy pracowników
  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją
  • Weryfikacja wskaźników KPI, raportowanie o wynikach
  • Administrowanie sprzętem oraz usługami niezbędnymi do prawidłowej realizacji zadań
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • Poszukiwanie nowych pracowników (wystawienie ogłoszeń, rekrutacja pracownika)
  • Wsparcie dla pracowników z zagranicy, w tym składanie dokumentów na kartę pobytu dla pracowników, zakwaterowanie pracowników, współpraca z kierowcami dowożącymi pracowników do pracy, ustalanie harmonogramu dojazdów
  • Komunikacja z PR Managerem i z agencją marketingową
  • Kontrola wydatków, w tym: paliwo, inne faktury zakupowe
  • Naliczenie wypłat pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy