Koordynator ds. funduszy europejskich

Horyzont Projekt Tomasz Więcek

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Koordynator ds. funduszy europejskich będzie odpowiedzialny za:
- rozliczanie dotacji (przygotowanie wniosków o płatność, dokumentacji projektu, rekrutacją),
- kontakt z klientem oraz opiekunem merytorycznym z Instytucji udzielającej dofinansowania,
- przygotowanie dokumentów w procesie uzyskania nowych dotacji,
Praca odbywa się stacjonarnie w biurze w Mysłowicach i wymaga kliku wyjazdów do klienta (do 30 km) w miesiącu.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- elastyczny czas pracy (możliwość wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia),
- dogodne warunki do pracy w przestronnym klimatyzowanym biurze z aneksem kuchennym, dodatkowo w budynku znajduje się restauracja,
- strzeżony parking dla pracowników.

Miejsce pracy: Mysłowice, ul. Mikołowska 29.

Wymagania

Konieczne wymagania:
- wykształcenie wyższe licencjackie
- bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Outlook) oraz łatwość wyszukiwania informacji w internecie - wszystkie dokumenty i załączniki są przygotowywane i wysyłane elektronicznie
- predyspozycje do pisania tekstów oraz zainteresowania humanistyczne - ze względu na specyfikę pracy, związanej z przygotowywaniem opisów we wniosku o dofinansowanie i załączników do niego (np. w Studium Wykonalności).

Dodatkowe wymagania (uwzględniane przy wyborze kandydata):
- wykształcenie kierunkowe: finanse i rachunkowość, gospodarka przestrzenna,
- posiadanie samochodu - charakter pracy jest związany z okazjonalnymi wyjazdami do klienta,
- doświadczenie w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie,
- doświadczenie przy rozliczaniu projektów unijnych.

Prezentacja firmy

Horyzont Projekt to dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa, pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa