Koordynator ds. Eventów

Sheraton Grand Warsaw - pl

Warszawa, mazowieckie

Sheraton Grand Warsaw poszukuje osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na stanowisku Koordynatora ds. Eventów będzie odpowiedzialna za proces planowania grup i konferencji odbywających się na terenie hotelu w oparciu o podpisane kontrakty.

PROFIL KANDYDATA:

  • minimum 2- letnie doświadczenie w branży hotelarskiej lub turystycznej w bezpośredniej obsłudze gościa/klienta;
  • bardzo dobra znajomości języka polskiego i angielskiego;
  • umiejętność koordynacji i pracy nad wieloma projektami jednocześnie;
  • dokładność, sumienność i nastawienie na efektywność;
  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • pozytywna prezencja i konstruktywna komunikacja w relacjach zawodowych;
  • dobra znajomość hotelowych programów rezerwacyjnych oraz pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

  • możliwość wzbogacenia doświadczenia w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej – Marriott International;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe i bony świąteczne;
  • komfortowe warunki pracy – bezpłatne obiady i kawę dostępne w restauracji pracowniczej;
  • stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach całym świecie również dla rodziny i przyjaciół;
  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;
  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;
  • spotkania integracyjne i rodzinne eventy;
  • dynamiczne, inspirujące i międzynarodowe środowisko pracy;
  • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi;
  • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą.
ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!