Koordynator ds. BHP i OŚ - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, nowocześnie zarządzanej i prężnie działającej firmy z branży energetycznej (dystrybucja gazu) z centralą w Poznaniu wchodzącej w skład międzynarodowej grupy, poszukujemy ambitnej i doświadczonej osoby w obszarze BHP i OŚ na stanowisko:

Koordynator ds. BHP i OŚMiejsce pracy: Poznań

Szukamy doświadczonego Specjalistę z obszaru BHP i OŚ (samodzielne stanowisko bez zespołu, osoba raportuje do Prezesa/Zarządu), gotowego  nadzorować, budować i wdrażać kulturę i świadomość BHP w firmie (nowo tworzone stanowisko z dużą samodzielnością i autonomią)

Nie masz możliwości rozwoju/awansu! Masz prawo jazdy a nie masz samochodu służbowego! - Ta oferta jest dla Ciebie!

Zadania:

  • Holistyczne zarządzanie bezpieczeństwem pracy i kwestiami środowiskowymi (kwestie formalne + profilaktyka)
  • Inicjowanie i wdrażanie działań udoskonalających bezpieczeństwo pracy
  • Popularyzowanie tematyki BHP wśród pracowników, szkolenia z zakresu BHP
  • Inicjowanie działań podnoszących zaangażowanie pracowników w tworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy, podnoszenie świadomości bezpiecznej pracy
  • Budowanie i rozwijanie kultury i świadomości bezpieczeństwa pracy w firmie
  • Wdrażanie, realizacja i nadzór projektów związanych z tematyką bezpieczeństwa i OŚ
  • Nadzór nad firmą zewnętrzną z obszaru BHP
  • Koordynowanie projektów związanych z ochroną środowiska

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze BHP i OŚ optymalnie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, dużym atutem będzie doświadczenie z gazem (np. nadzór na kotłownią gazową itp.) oraz posiadanie uprawnień energetycznych (dozór)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa z zakresu BHP
  • Dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja, kontakt z zagraniczną centralą firmy)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych w terenie (1-2 dni w tygodniu)
  • Umiejętność współpracy z ludźmi na różnych poziomach stanowisk
  • Komunikatywność, zaangażowanie, silna osobowość (współpraca z Zarządem)

Nasz Klient oferuje:

  • Odpowiedzialną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie)
  • Dodatkowe benefity + samochód służbowy średniej klasy również do użytku prywatnego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.