Koordynator ds. BHP i Ochrony Środowiska

Michael Page

Oława, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Koordynatora ds. BHP i Ochrony Środowiska, raportowaniu do Dyrektora Zakładu i zarządzaniu 2-osobowym działem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej ulokowana niedaleko Oławy.

Opis stanowiska

  • Koordynacja, nadzór i organizacja całokształtu działań związanych ze stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie oraz ochroną środowiska
  • Prowadzenie działalności kontrolnej związanej z przestrzeganiem zasad i przepisów BHP, OŚ i p. poż.
  • Branie udziału w ocenie ryzyka zawodowego
  • Branie udziału w opracowywaniu planów modernizacyjnych i inwestycyjnych oraz udział w odbiorach technicznych obiektów i urządzeń produkcyjnych
  • Uczestnictwo w dochodzeniach powypadkowych
  • Koordynowanie współpracy z organami nadzoru nad warunkami pracy, organami związkowymi, społeczną inspekcją pracy, służbą zdrowia, itp.
  • Organizacja, prowadzenie i nadzór nad szkoleniami w dziedzinie BHP i p. poż.
  • Nadzór nad gospodarką odpadami w zakładzie
  • Nadzór nad audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi z zakresu ochrony środowiska ISO 14001
  • Nadzór nad środkami chemicznymi i niebezpiecznymi w zakładzie.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe
  • co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze BHP w zakładzie produkcyjnym
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy
  • mile widziana posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji inspektora ochrony ppoż. wynikających z ustawy o ochronie ppoż.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętność rozwiązywania problemów, działania pod presją czasu
  • umiejętność prowadzenia szkoleń

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oława
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page