Koordynator ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla nszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy:

Koordynator ds. Bezpieczeństwa i Ochrony ŚrodowiskaMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Współtworzenie wizji, standardów i planów poprawy bezpieczeństwa w zakładzie produkcyjnym oraz ich realizacja.
  • Nadzorowanie Bezpieczeństwa Higieny Pracy i Ochrony Środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi.
  • Określanie zagrożeń powodowanych różnymi rodzajami prac wykonywanych przez różne podmioty oraz proponowanie środków eliminujących lub zmniejszających zagrożenia.
  • Audytowanie zakładu oraz reprezentowanie firmy w ramach audytów wewnętrznych i kontroli zewnętrznych.
  • Współpraca z managerami liniowymi i informowanie ich o uchybieniach w stosowaniu się do przepisów i zasad BHP oraz ustaleń między pracodawcą.
  • Monitorowanie zgodności stanu stosowanych urządzeń z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz standardami obowiązującymi w firmie.
  • Przygotowanie i realizacja budżetu w obszarze bezpieczeństwa i ochrony zakładu oraz identyfikowanie i realizacja projektów oszczędnościowych.
  • Koordynacja współpracy z dostawcami usług: ochrona zakładu, gospodarka odpadami, serwis odzieży ochronnej.
  • Raportowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie m.in: szkolenia BHP, analiza zdarzeń niebezpiecznych, ocena ryzyka zawodowego, pomiary czynników szkodliwych, ochrona p.poż., itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (wskazane kierunkowe w zakresie BHP lub inne - spełniające aktualne kryteria prawne dla pracowników służby bhp oraz osób pełniących nadzór ppoż.).
  • Uprawnienia do przeprowadzania szkoleń wstępnych/okresowych z zakresu bhp/ppoż..
  • Samodzielność w pracy, doskonałe umiejętności komunikacji, inicjatywa w działaniu, dokładność, dobra organizacja pracy własnej i współpracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokich standardach  w obszarze BHP.
  • Ciekawą, samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku, dającą możliwość rozwoju zawodowego i wymianę doświadczeń.
  • Przyjazna kultura organizacyjna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.