Koordynator ds. Administracji

HRK S.A.

Świnoujście, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Koordynator ds. AdministracjiMiejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

  • Kontrola i monitoring dokumentów przychodzących i wychodzących
  • Archiwizacja dokumentów
  • Tworzenie, edytowanie i wdrażanie procedur dotyczących kontroli dokumentacji
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem specjalistów

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do sprawnego rozwiązywania problemów
  • Szybkie przyswajanie nowo zdobytej wiedzy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku na budowie mile widziane

Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia
  • Praca w międzynarodowym zespole w Świnoujściu nad morzem
  • Możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne miejsce pracy (umowa o pracę po okresie próbnym)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.