Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.

Koordynator Centermanagement j. niemiecki

Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica (relokacja Niemcy, Weimar), podkarpackie

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania

  • Realizacja zadań strategicznych we współpracy z działem Centermanagement
  • Coaching pracowników przy wykonywaniu wszystkich powierzonych zadań; kontrola poprawności ich wykonania (kontrola terminów, stanu realizacji)
  • Aktualizacja i controlling procesów roboczych
  • Analiza skuteczności eventów i akcji marketingowych, interpratacja wskaźników
  • Benchmarking danych; przygotowywanie analiz dla zarządu
  • Kompetentny partner dla kolegów ze wszystkich działów

Wymagania

Twój profil

  • Ukończone studia ekonomiczne (mile widziane w zakresie optymalizacji procesów, organizacji eventów) lub równorzędne
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania lub optymalizacji procesów w przedsiębiorstwie
  • Dokładny i dobrze zorganizowany sposób pracy
  • komunikatywność, asertywność, zorientowanie na sukces
  • umiejętność pracy z liczbami
  • Gotowość do odbywania podróży słubowych w kraju i za granicę
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra znajomość j. niemieckiego i j. angielskiego

Firma Saller jest międzynarodowym i odnoszącym duże sukcesy przedsiębiorstwem,... kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Polska, Czechy i Słowacja zatrudniamy ponad 190 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez oferowany profesjonalizm.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Analityka , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Kontrola jakości , Praca Obsługa klienta