Koordynator Call Center

HRK S.A.

Ostrołęka, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, instytucji o ugruntowanej pozycji w swojej branży, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Koordynator Call CenterMiejsce pracy: Ostrołęka

Zadania:

  • Zarządzanie i koordynowanie pracą podległego zespołu konsultantów Call Center;
  • Nadzór nad realizacją celów sprzedażowych i jakościowych;
  • Motywowanie pracowników ukierunkowane na realizację kluczowych zadań;
  • Bieżący monitoring wskaźników jakościowych i efektywnościowych;
  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami biznesowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem;
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne;
  • Innowacyjne i kreatywne podejście;
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Office, zwłaszcza MS EXCEL, WORD;
  • Postawa budująca pozytywną i sprzedażową atmosferę w zespole;
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.